Letní jazykové kurzy angličtiny – Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem!

Máte během léta prázdniny nebo v práci více času? Využijte ho k intenzivnímu studiu angličtiny! Kdo dnes umí anglický jazyk, má otevřené dveře k práci i studiu v zahraničí nebo k lepší pracovní pozici. Neváhejte tedy a přihlaste se na letní jazykové kurzy angličtiny.

Čtěte také: Svět máte na dosah…ale neumí česky!!!

BI

 

Všechny předpoklady spojení příjemného s užitečným splňují letní jazykové kurzy angličtiny v BOHEMIA INSTITUTU. Během jednoho až tří měsíců si oživíte své jazykové dovednosti, naučíte se komunikovat a doplníte si potřebné gramatické znalosti a slovní zásobu. Letní jazykové kurzy můžete získat už nyní, a to se slevou 30 % na first minute!

 

 

Ideální intenzivní výuka jazyků pro studenty i zaměstnané

Letní jazykové kurzy v BOHEMIA INSTITUTU jsou skutečně variabilní, takže je můžete skloubit se zaměstnáním nebo dovolenou. Měsíční kurzy na sebe navazují, takže můžete absolvovat jeden nebo i všechny tři za sebou.

 

Letní jazykové kurzy vás skutečně rozmluví

Každý intenzivní nebo superintenzivní měsíční kurz probíhá dvakrát či třikrát týdně po třech vyučovacích hodinách dopoledne od 9:00 do 11:20 nebo večer od 18:00 do 20:20. Na kurzech si upevníte své jazykové znalosti, rozmluvíte se a přestanete se obávat chyb. Intenzivní výukou zaznamenáte opravdu výrazné zlepšení své jazykové vybavenosti.

 

Mezinárodní zkoušky za jedinečnou cenu

Pokud budete chtít kurz zakončit mezinárodním testem TOEIC , máte jedinečnou možnost využít nabídky BOHEMIA INSTITUT pouze za administrativní poplatek 300 Kč. Testy jsou multiúrovňové a tedy nikdo jím „nepropadne“, test stanoví Vaši aktuální pokročilost dle evropského referenčního rámce.

 

Zkušený tým profesionálů s osobním přístupem

BOHEMIA INSTITUT je tu pro vás již 25. rokem. Disponuje týmem zkušených a plně kvalifikovaných českých i rodilých lektorů angličtiny, kteří vám pomohou překonat vaše individuální jazykové bariéry.

 

Více informací o BOHEMIA INSTITUTU a letních jazykových kurzech angličtiny najdete na www.bi.cz.

💾 Stáhnout materiál   ✖ Nahlásit chybu
error: